ספארי לילה בג'יפ

טיול ספארי לילה בשקיעה על ג'יפ בפסח 2021

  • 2 שע'
  • 850 Israeli new shekels
  • יתואם לאחר ההזמנה (צומת יסוד המעלה / צומת מחניים)

פירוט הפעילות

ספארי לילה בג'יפ עם מדריך את הטיול נתחיל בצומת יסוד המעלה/צומת מחניים, שם תחנו את הרכב ותצטרפו למדריך שלנו על גבי ג'יפ המתאים להסעת 7-8 משתתפים. מסלול ספארי לילה בגי'פ עם מדריך לעומק הטבע והנוף הצפוני של עמק החולה, הרי הגליל והגולן. בשעות טיולי השקיעה וספארי לילה תפגשו בחיות הבר שיוצאות לטרף, כאשר השטח נרגע מהמולת בני האדם יוצאות החיות ואנחנו בטיל נוכל לפגוש בהם. חלק מהחיות שמטיילות בשעות אלה ואולי נצליח לפגוש הן: חזירי בר, שועלים, תנים, נחשים, פרות מרעה ואם יתמזל מזלנו נפגוש גם בחיה הנדירה צבוע ארץ ישראלי מצוי שמטייל באזורנו. כדי למצוא את טרפו מסלול ג'יפים ספארי לילה הנה חוויה יוצאת דופן, הג'יפים מצויידים בפנסי זרקור מיוחדים לצפייה מהנה יותר למטיילים, הסברים וסיפורים שהמדריך על הג'יפ לא יחסוך מכם וכמובן תה או קפה על גזיה. מומלץ לשבור שגרה ולצאת לטיול שקיעה וספארי לילה בג'יפ מבטיחים לכם שזו פעילות שלא תשכחו לעולם. הפעילות הנה בהרשמה מראש באתר ומותנת בהזמנת ג'יפ אחד מינימום משך הטיול: כשעתיים איך להגיע? לאחר ההרשמה יתואם מולכם נקודת האיסוף לטיול (צומת מחניים / צומת יסוד המעלה) שאלות ופרטים נוספים: טלפון: 052-6555993

תנאי ביטול

תנאי ביטול: *ניתן לבטל עד 24 שעות לאחר רכישת הכרטיס לפעילות הנ"ל ובהתאם לכך יתבצע זיכוי. * מבלי לגרוע מהאמור לעיל ביטול הזמנה יתאפשר עד 7 ימים לפני מועד הפעילות. * לא יתאפשר ביטול חריג בעקבות כניסה לבידוד קורונה. בעקבות משבר הקורונה ובהתאם לכך ביטול כללי ללא חיוב יתבצע רק בעקבות סגר כללי במשק* אשר לא יאפשר את קיום הפעילות ו/או מזג אויר קיצוני, ביטול בעקבות סיבות אלו ימסר על ידי החברה המפעילה עד 48 שעות לפני מועד הפעילות. תנאי ביטול אלו מבטלים את תנאי הביטול הכללים המופיעים בתקנון רכישה באתר הנ"ל. מספר* המקומות מוגבל ונשמר למזמין אשר ביצע תשלום בלבד.

שירות לקוחות

0526555993

שירות לקוחות ומכירות:

כתובת למשלוח דואר: התאנה ת.ד 413 יסוד המעלה

אימייל: funbzafon@gmail.com

 

פקס: 04-6935689  /  משרד: 052-6555993

לשיחה עם נציג/ה: 052-9120291

הבהרה! כל המידע והתוכן באתר הינו באחריות המפרסמים ולא בעלי האתר או מי מטעמו. בכל עת לא ניתן להעתיק, להשתמש במידע ובתוכן האתר ללא אישור בכתב ממערכת האתר והחברה המפעילה. 

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon

© כל הזכויות שמורות ל"פאן בצפון"