חיטוי וטיהור נגד נגיף הקורונה - בהמלצת משרד הבריאות

מידע כללי עלינו

"פיור - שירותי טיהור וחיטוי" הנה חברה בעלת ותק בטיפול, טיהור וחיטוי מבנים, מגרשים, שטחים פתוחים. השירות שאנו מציעים ללקוחותינו הנו אחזקה שוטפת בטיהור וחיטוי מיכלי מים, מאגרים, בריכות השקייה לחקלאות, אתרי תיירות ופארקי מים, מפעלים ותעשייה, בנייני מגורים משותפים, מוסדות ועוד. 

שירות החברה הנו בפריסה ארצית הניתן על ידי צוותי עבודה מיומנים עם ציוד לחיטוי וטיהור מהמתקדמים בעולם.

כמו-כן, חברתנו נותנת שירות בטיפול בנגיף הקורונה (covid 19), חיטוי וטיהור למבנים ושטחים פתוחים. השירות ניתן ע"י צוותים מקצועיים הפועלים בשמירת כללי מיגון עם מיטב הציוד החדיש בתחום. השירות ניתן בכל הארץ 24/7 אנו עומדים בכל אתגר! נסו אותנו!

שימו לב! עפ"י הוראת משרד הבריאות ובהמלצתו פעולת החיטוי אסורה לביצוע ע"י ציוד הדברה על מנת שלא לגרום לערבוב עם חומרי הדברה כלשהם וביצוע פעולה הפוכה מפעולת חיטוי וטיהור. פעולת החיטוי איננה פעולת הדברה! אלא פעולת חיטוי המתבצעת ע"י חברות חיטוי וטיפול בטיהור סביבתי.

 
או

שיטת העבודה

מאז התפרצות הקורונה (covid 19) נעשו מחקרים אשר קבעו כי נגיף הקורונה מושמד על ידי אקונומיקה וחומרים נוספים אשר מבוססים על כלור.

הנגיף מושמד על משטחים גם כאשר מתיזים עליו תרכובות אמוניום רבעוני או אלכוהול באחוז מסוים מהול עם נוזל נוסף. רוב התרכובות האלה אינן רעילות לבני אדם ולכן לא מסוכנות בשימושן בעת פעולות חיטוי וטיהור הנגיף.

קיים חשש סביר לתופעת הלוואי לגוף האדם אשר עשויה לגרום לגירוי קל בעור. חברתנו משתמשת מעת לעת בחומרי חיטוי וטיהור על בסיס נוזל לא רעיל בשם סימוקסין X אתו ניתן לחטא גם מפעלי מזון ללא חשש להרעלה, משטחים הבאים במגע עם בני אדם באופן ממושך וכדומה. כמובן שלאחר פעולת החיטוי יש לשמור על מעל שעה לפני חזרה לשגרה בשטח בו בוצע החיטוי.

פעולת חיטוי וטיהור איננה מונעת הדבקה לאורך זמן ולכן יש לבצע את הפעולה בפרקי זמן נוספים על מנת לצמצם את התפשטות הנגיף.

צוות פיור -שירותי טיהור וחיטוי מגיעים עם מיטב הציוד החדשני ובהתאם לסוג העבודה בשטח. ברשותנו רכבי מכלים ופיזור רסס לשטחים פתוחים גדולים, מכשירי חיטוי ורסס למבנים, רכבים ייעודיים לביצוע עבודת החיטוי באזורים מרוכזי קהל ובנייה צמודה, מפעלים, משרדים, מוסדות ועוד. 

חומר נוסף שבו משתמשים לחיטוי משטחים נגד קורונה (covid 19) הוא אוזון עם מים – והוא מיועד בעיקר לחיטוי שירותים ציבוריים, אסלות ומשתנות. האוזון מחסל חיידקים ו-וירוסים באופן מקסימלי.

שימו לב! (מתוך מאמר באתר "מכון דוידסון")

חשוב לזכור גם שיש להיזהר בשימוש באקונומיקה: היא עלולה לפגוע בעור ואף לגרום לכוויות, ובמגע עם חומצות או חומרי ניקוי אחרים יכולה לפלוט גזים רעילים, במיוחד כלור. חשוב להקפיד על ההוראות כאשר משתמשים באקונומיקה וכמובן להשתמש בה רק כדי לנקות ולחטא משטחים, ולא את העור. כמובן שאי אפשר להשתמש בה כדי להיפטר מהנגיף בגופו של אדם שכבר חולה וחשוב במיוחד לא לשתות או לשאוף אותה בשום מצב!

אמצעי חיטוי נוסף הוא קרינה על-סגולה (קרינת UV). היא אמנם מסוגלת לחסל את הנגיפים, אך יש לה תופעת לוואי מסוכנת: היא פוגעת בעור ומהווה גורם סיכון לסרטן העור. לפיכך, ארגון הבריאות העולמי ממליץ שלא להשתמש בה לצורך חיטוי. כמו שראינו, יש מספיק חלופות אחרות לחיטוי ביתי.

לקריאת המאמר המלא>>>

או
 

מחירון

שירות חיטוי וטיהור נגד נגיף הקורונה (covid 19) הנו שירות חדש אותו אנו מציעים, יחד עם זאת החשיבות לביצוע חיטוי וטיהור לנגיף הקורונה (covid 19) הנו בסדר עדיפות גבוהה במיוחד בעת הזאת וזאת על מנת למנוע המשך הידבקות והתפשטות הנגיף בקרבנו.

זמינות היא המפתח לביצוע חיטוי וטיהור מהירים ויעילים בעבורכם ולכן, יש לבצע הזמנה לשירות בהקדם על מנת לשריין את זמן וביצוע העבודה. חשוב לציין כי אנו עסוקים כל העת במתן השירות ללקוחות נוספים ולכן קיימת כרגע רשימת לקוחות אשר יקבלו את ביצוע השירות בהתאם לזמני העבודה המקובלים בשעות עומס.

והמחיר?! חיטוי וטיהור נגד נגיף הקורונה (covid 19) מתבצע ע"י צוותי עבודה מקצועיים ולכן עלות השירות הנה בהתאם לגודל השטח בו מתבצע החיטוי.

מרכיב נוסף לעלות השירות הנו סוג המבנה או השטח אותו אתם רוצים לחטא.

*עלות שירות חיטוי שטח בנוי - החל מ-7 ש"ח למ"ר (דירה/בית פרטי/חנות/משרד)

*עלות שירות חיטוי שטח בנוי (מעל 1000 מ"ר) - החל מ-5 ש"ח למ"ר (מפעלים, מחסנים, בתי תפילה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבוריים, קניונים ומרכזי קניות, בנייני מגורים ומגדלי דירות, חניונים וכד')

*עלות שירות חיטוי שטח פתוח - החל מ-5 ש"ח למ"ר (רחובות, חניונים, מגרשים וכד')

*עלות שירות חיטוי לעצמים ניידים - החל מ-140 ש"ח לרכב (רכבים פרטיים, אוטובוסים, משאיות, רכבות, ציוד צמ"ה, מטוסים וכלי תעופה וכד')

להצעת מחיר מדוייקת והזמנות שלח/י הודעה דרך טופס צור קשר או בשיחת טלפון 

או
 

לקוחות

קהל לקוחותינו הנם גופים ציבוריים, עסקים, מוסדות חינוך, רשויות, ועדי בתים ובניינים משותפים.

כלל הלקוחות אשר ביצוע את פעולת החיטוי על ידינו נכנסים אוטומטית לרשימה ייעודית אשר מועברת ומתעדכנת לגופי הממשלה ובהתאם להוראות משרד הבריאות.

כל לקוח שלנו מקבל בסיום השירות אישור כתוב הכולל תאריך וחותמת החברה על ביצוע החיטוי בהתאם להזמנה.

 
צור/י קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת
 
טל' להצעת מחיר והזמנות: 052-9120292
ביחד ננצח את נגיף הקורונה